O nas

Mamy 2019 rok i wierzymy, że reklama w Internecie to niezbędny element strategii marketingowej każdej firmy. Każdej, bez względu na to czy prowadzisz kwiaciarnię, sklep rowerowy, czy sprzedajesz zegarki w sklepie internetowym.

Skoro już to wiesz, musisz zacząć się reklamować w Internecie. Uważaj jednak, by nie zrazić się na początku Twej drogi, bowiem osoby bez doświadczenia mogą w łatwy sposób wydać pieniądze bez pozyskiwania nowych klientów. Nazywamy to „przepaleniem budżetu". Jeżeli jednak zrobisz wszystko prawidłowo, efekt jest murowany. Poprowadzimy Cię przez kręte drogi reklamy w Google, dzięki czemu zbudujesz poważną przewagę konkurencyjną.

Kierunek
Klucz

Udało Ci się sprowadzić klienta na Twoją stronę? Połowa sukcesu. Teraz jeszcze musisz doprowadzić do tego, by wykonał określoną akcję - dokonał zakupu, umówił się na wizytę lub skontaktował się z Tobą. Jeżeli klient wejdzie na Twoją stronę i nie wykona pożądanej akcji - nie doprowadzisz do sprzedaży. Tak więc pamiętaj, że samo pojawienie się klienta na Twojej stronie nie oznacza sprzedaży. Trzeba go odpowiednio poprowadzić, tak aby cały proces był łatwy i przyjemny. Pokażemy Ci w nie tylko w jaki sposób pozyskać klienta, ale też jak doprowadzić do transakcji. Połączenie tych dwóch elementów to klucz do sukcesu.

Nazywamy się Nexis. Po pierwsze, tworzymy, prowadzimy i analizujemy kampanie reklamowe w Google AdWords. Po drugie, optymalizujemy strony internetowe. Wszystko po to, aby połączenie każdego elementu układanki marketingowej tworzyło jedną, spójną całość. Synergia tych elementów stanowi solidny fundament strategii marketingowej każdej firmy.

Układanka