O nas

Jesteśmy praktykami

By lepiej poznać potrzeby naszych klientów i codzienne problemy, z jakimi zmagają się właściciele sklepów internetowych, postanowiliśmy założyć własny sklep. Dzięki temu nie jesteśmy teoretykami, a czystej kropli praktykami.

Wiemy jak przebiega proces obsługi zamówienia, jak wygląda proces zwrotu towaru, czy jego wymiany. Nasze sklepy budujemy w oparciu o sprawdzone metody działania. Wszystko po to, aby nie tylko sklep poprawnie funkcjonował, ale również cały proces związany z obsługą zamówienia.

W projektowaniu sklepów internetowych nie chodzi tylko o to, aby były ładne. Chodzi też o to, aby sprzedawały. Dbamy więc o aspekty wizualne, ale trzymamy się jednocześnie sprawdzonych praktyk, które pozwalają sklepom sprzedawać więcej.

Magazyn
Robot

Stawiamy na automatyzację

Wychodzimy z założenia, że dobry sklep internetowy jest w 90% zautomatyzowany. Pozostałe 10% to procesy konieczne do wykonania przez człowieka, takie jak pakowanie paczek, czy realizacja reklamacji.

Automatyzacja obsługi zamówienia to jeden z kluczowych czynników wspierających rozwój sklepu. Wdrożenie automatyzacji pomaga też zredukować koszty związane z obsługą zamówień przez pracownikówi i minimalizuje ryzyko popełnienia błędu.

Prowadzisz sklep
PrestaShop?

Zobacz, jak możemy ulepszyć
Twój sklep internetowy.

Chcę zobaczyć